Jump to Navigation


Msza Święta z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie

"Jezus im odpowiedział: Idźcie i oznajmijcie Janowi to, co słyszycie i na co patrzycie: niewidomi wzrok odzyskują, chromi chodzą, trędowaci doznają oczyszczenia, głusi słyszą, umarli zmartwychwstają, ubogim głosi się Ewangelię. A błogosławiony jest ten, kto we Mnie nie zwątpi." (Mt 11,4-6)

Wydawać by się mogło, że Pan Jezus żył kiedyś na świecie i jak żył to działał cuda, ale On żyje dzisiaj i działa nadal w trakcie Mszy Świętej, podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w różnych miejscach przez tych, którzy naprawdę w Niego wierzą...

Jezus cudowne Uzdrowienia - głusi - słyszą, ślepi - widzą.

"Tłumy zdumiewały się widząc, że niemi mówią, ułomni są zdrowi, chromi chodzą, niewidomi widzą. I wielbiły Boga Izraela." (Mt 15,31)

Mocni w Duchu "Spotkał mnie dziś Pan"

"Skosztujcie i zobaczcie, jak dobry jest Pan, szczęśliwy człowiek, który się do Niego ucieka." (Ps 34,9)

Na Mszę Świętą z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie może przyjść każdy aby przekonać się, że Bóg żyje/:

"Bo On jest Bogiem żyjącym i trwa na wieki." (Dn 6,27b) i działa cuda także dzisiaj i zaprasza wszystkich:

"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem cichy i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie" (Mt 11,28-30)

Zaproszenie na Mszę Świętą o uzdrowienie w Łodzi, ale najlepiej jest potraktować zaproszenie uniwersalnie na każdą Mszę Świętą z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie

Msze Święte z prośbą o uzdrowienie i uwolnienie są prowadzone przez Wspólnoty Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. Trudno opisać słowami co tam się dzieje najlepiej jest przyjść i doświadczyć Boga osobiście.by Dr. Radut.