Jump to Navigation


Szybka nauka

Oto co autorzy strony napisali o sobie:

"Witaj!

Kimkolwiek jesteś, informacje zawarte na tych stronach mogą zmienić Twoje życie – na lepsze.

Dowiesz się tutaj jak się uczyć, ale też jak efektywnie wykorzystywać swój umysł na co dzień, a dzięki temu lepiej sobie radzić w życiu. Znajdziesz tu różne informacje: począwszy od pamięciowych sztuczek wynalezionych przez starożytnych Greków (tzw. mnemonika), a skończywszy na praktycznych odkryciach współczesnej psychologii. Dowiesz się jak efektywnie zapamiętywać, jak rozkładać powtórki aby nie zapominać i nie tracić na nie dużo czasu, jak pisać efektywne notatki (m.in. mapy myśli), jak kontrolować stres, jak organizować efektywnie czas, jak uczyć się języka angielskiego. Znajdziesz też odpowiedzi na często zadawane pytania: czy naprawdę korzystamy tylko z części naszego mózgu? Czy wszystko co zapamiętujemy zostawia trwały ślad w mózgu?

W XXI wieku zaczynamy mieć szybki dostęp do prawie każdej informacji. Ale jak sobie radzić z olbrzymimi ilościami informacji? Jak szybko, i bezstresowo, przyswoić zawartość "cegieł" na egzamin? Jak na egzaminie nie zapomnieć wszystkiego ze stresu?

Zapraszam do lektury!"

Nic dodać, nic ująć, można znaleźć wiele ciekawych informacji dla siebie oraz poszerzyć wiedzę o prezentowane książki.by Dr. Radut.